Naar inhoud

Ons team

Maak kennis met team vanBeresteyn

Medewerkers

Maak kennis met onze medewerkers

Jos Kraan

Directeur / Zakelijke verhuur

  • Di, Woe, Do & Vrij
  • 0598-317732 / 06- 27074614
  • jos.kraan@veendam.nl

Leonie Prins

Zakelijk leider Filmhuis/ educatie / Bedrijfsvoering / online marketing / evenementen en vrijwilligerscoördinator /

  • Ma, Di, Wo & Do
  • 0598-317734 / 06- 11790186
  • Leonie.prins@veendam.nl

Anja Veenhof

Theaterkassa / Administratie / ticketing

  • Ma, Di, Do & Vrij
  • 0598-317749
  • anja.veenhof@veendam.nl

Vanja van Guldener

Programmering / Publiciteit / website

  • Ma, Di, Do & Vrij
  • 0598-317733 / 06-46635640
  • vanja.vanguldener@veendam.nl

Sander van Hoorn

Huismeester / Zakelijke verhuur

  • Ma, Di, Woe & Do
  • 0598-317747
  • sander.vanhoorn@veendam.nl

Bert Veltens

Assistent Huismeester

  • 0598-317747
  • bert.veltens@veendam.nl

Kor Kuiper

Hoofd Techniek

  • 0598 –317731 / 06-29032217
  • kor.kuiper@veendam.nl

Dennis Bekkema

Techniek

  • 0598- 3177731 / 06-29940099
  • dennis.bekkema@dekompanjie.nl

Charlotte Snijder

Cultuurcoach

  • Di,Woe & Do
  • 0598-317735
  • charlotte.snijder-uneken@veendam.nl

André van der Werf

Bedrijfsvoering Financieel

  • 0598-317730
  • andrevanderwerf@dekompanjie.nl