Navigatie overslaan

Ons team

Maak kennis met team vanBeresteyn

Medewerkers

Maak kennis met onze medewerkers

Vanja van Guldener

Directeur / Programmering

  • Ma, Di, Wo, Do & Vr
  • 0598-317733 / 06-46635640
  • vanja.vanguldener@veendam.nl

Leonie Prins

Zakelijk leider Filmhuis/ Educatie / Bedrijfsvoering / Evenementen en vrijwilligerscoördinator

  • Ma ochtend, Di, Wo, Do ochtend & Vr
  • 0598-317734 / 06- 11790186
  • Leonie.prins@veendam.nl

Ellen Dijkstra

Marketing / Zakelijke Verhuur

  • Ma, Di, Wo & Do
  • 0598-317732
  • ellen.dijkstra@veendam.nl

Anja Immenga-Veenhof

Backoffice / Ticketing / Theaterkassa

  • Ma, Di, Wo & Vr
  • 0598-317749
  • anja.veenhof@veendam.nl

Kor Kuiper

Huismeester / Zakelijke verhuur

  • Ma, Di, Wo, Do & Vr
  • 0598 –317731 / 06-29032217
  • kor.kuiper@veendam.nl
Kor Kuiper

Bert Veltens

Assistent Huismeester

  • Elke ochtend
  • 0598-317747
  • bert.veltens@veendam.nl
Bert Veltens

Dennis Bekkema

Hoofd Techniek

  • 0598- 317731 / 06-29940099
  • dennis.bekkema@veendam.nl
Dennis Bekkema

Jeroen Kamst

Techniek

  • 0598-317731
  • jeroen.kamst@veendam.nl

Charlotte Snijder

Cultuurcoach

  • Ma, Wo & Do
  • 0598-317735
  • charlotte.snijder-uneken@veendam.nl
Charlotte Snijder

André van der Werf

Bedrijfsvoering Financieel

  • Di, Wo & Vr
  • 0598-317730
  • andre.vanderwerf@veendam.nl
André van der Werf