Medewerkers

Directeur / programmering
Jos Kraan
0598- 317732 / 06- 27074614
jos.kraan@veendam.nl

Programmering / PR / website
Ginet Venema
0598- 317733 / 06 – 38271729
ginet.venema@veendam.nl

Bedrijfsvoering alg / coördinatie kassa
Leonie Prins (ma t/m do)
0598- 317734 / 06- 11790186
leonie.prins@veendam.nl

Bedrijfsvoering alg. / Filmhuis
Anne-Margreet Drenth (wo, do)
0598- 317730 / 06- 11302249
annemargreet.drenth@veendam.nl

Bedrijfsvoering Financieel
André vd Werf (wo, vr)
0598-317730
andrevdwerf@dekompanjie.nl

Hoofd Techniek
Kor Kuiper
0598 – 317731 / 06- 29032217
kor.kuiper@veendam.nl

Techniek
Dennis Bekkema
0598- 3177731 / 06-29940099
dennis.bekkema@dekompanjie.nl

Huismeester / administratie
Klaas Spieker
0598-317747
klaas.spieker@veendam.nl

Voor horeca-aangelegenheden / cateringwensen kunt u contact opnemen met het (inpandige) Grand Café vanBeresteyn 0598 631735 / Rob Meester 06- 41732370.